Topic: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

Cześć, moi drodzy. Chcę urządzić mieszkanie z klasą, bo to takie pierwsze nasze „własne” mieszkanie. No i mam pierwszy powazny dylemat : lampa podłogowa stojąca czy może wybrać jednak jakieś lampy wiszące do sypialni? Szczerze to się zastanawiam, co wyjdzie taniej. Pomożecie?AAcch te dylematy młodych małżeństw big_smile Problemy pierwszego świata big_smile Ale podejdźcie do sprawy poważnie, proszę....

Re: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

Jeśli Ci zależy na cenie, to zdecydowanie opcja stojąca, a jeśli na łatwości montażu, to ... też. Właścwie stojącą to po prostu stawiasz i jest pozamiatane. A w montażu wiszącej to będzie musiał ci pomóc twój facet big_smile Ale to chyba nie problem?Chociaz teraz prawdziwi faceci na wyginieciuhehe

Re: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

No dobra, właściwie to jej nic nie odpowiedziałeś. ja ci powiem tak: wszystko zależy od Twojego indywidualnego gustu. Ja to na przykład lubię takie dodatki marynistyczne, więc są fajne jako wiszące, ale nie wiem, co Ciebie kręci dokładnie. Najlepiej to jakbyś powiedziala, w jakim stylu masz tę sypialnię, to wtedy pomożemy smile

Re: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

Żadne tam marynarskie starocie, do sypialni to fajnie i romantycznie będą wyglądać nowoczesne lampy wiszące big_smile Tak idealnie nad łożkiem umieścić.. Tak ja to widzę przynajmniej..

Re: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

Marynistyczne do sypialni lol. może od razu wstawić ogrodowe haha tu masz linka: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-solar/327. A tak serio to ja kupowałem w tym sklepie z linku właśnie lampy solarne, ale wiem też że mają zwykłe do domu więc podsyłam z dobrego serca hehe. Tam jest dużo dobrych firm, są też polscy producenci więc kupujesz i równocześnie wspierasz polska gospodarke co jest bardzo w porządku. W dzisiejszych czasach..

Re: Którą lampę wybrać do sypialni – wiszącą czy stojącą?

A powiedz jeszcze może ile chcesz przeznaczyć na cały zakup??? Bo to może pomóc. Stojące takie proste to można kupić pewnie za cene poniżej stu złoty nawet. Jak raz dla początkujących małżonków smile))) Ja powiem jedno: WYBIERZCIE MODEL LEDOWY BO NAPRAWDE DUZA OSZCZEDNOSC!!!