Topic: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Witam. Warto skorzystać z jakiegoś internetowego sklepu elektrycznego? Bo nie wiem, czy lepiej tak zamówić przez internet i jeszcze za przesyłkę płacić czy poprostu  iść do sklepu i kupić wszystko na miejscu, sprawdzić przy okazji na miejscu wszystko czy działa, sprzedawcy dopytać. Co myślicie?

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

No wiadomo, w sklepie stacjonarnym zawsze lepiej i wszystko na miejscu, ale sklepy internetowe teraz są takie dobre, że jak kupujesz dużo, to nawet przesyłka jest darmowa. A jak wszystko w internecie przeczytasz, nawet opinie na różnych forach i nasze też, to już sprawdzać więcej nie musis, a sprzedawca Ci o wiele więcej nie powie, bo co oni się tam zają na tym. Nie wiedzą za dużo, my tu więcej wiemy. smile A co chcesz kupić?

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Osprzęt elektryczny, chcę mieszkanie wykończyć.

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

A masz już jakieś typy, szukałeś czegoś?

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Tak, wstępnie już planuję kupienie włączników światła Simon, ale nie wiem czy to dobre. Myślisz, że się sprawdzą? Miałeś już?

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Miałem, miałem, są bardzo dobre. Sprawdź też sobie włączniki świateł Berker. Montowałem teściowej, a jak ona jest zadowolona, to to już naprawdę coś. big_smile

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

O, no taka rekomendacja to już coś, czyli nie ma się co zastanawiać, tylko brać.

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

No pewnie. Co jeszcze potrzebujesz?

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Kontakty, zupełnie nie wiem, jakie brać. Niby to kontakty tylko, ale wiadomo, że to jakoś też wyglądać musi i służyć kilka lat.

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

No wiadomo. Z mojej strony polecam Legrand kontakty oczywiście. Dobre są, tanie, ładne, to się nie zastanawiaj, tylko zamawiaj w tym sklepie, który znalazłeś. Żałować na pewno nie będziesz, już wielu ludzi skorzystało.

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Jeśli mogę się wtrącić, to przyznam rację koledze powyżej. Sklepy internetowe są bardzo dobre, często mają promocje, więc o wiele taniej można kupić niż w jakiś tam markecie. No i to co kolega poleca, też bardzo dobre, widać ze się zna. Nie zastanawiaj się człowieku, tylko kupuj i to szybko, może się na jakieś promocje załapiesz.

Re: Warto sprzęt elektryczny przez internet?

Teraz już naprawdę jestem prekonany. Dziękuję!