Topic: Catering dla dzieci w Poznaniu

Witam. Chciałabym zacząć zamawiać pakiety śniadanie obiad kolacja dla dzieci. Syn trenuje w drużynie pływackiej i chcemy mu zmienić dietę na zdrowszą. Czy ktoś się spotkał z cateringiem dla osób trenujących?

Re: Catering dla dzieci w Poznaniu

Ja też chcę zacząć dietę cateringową mieszkam w Poznaniu więc dołączam się do pytania. Zacząłem też treningi na siłowni z trenerem i mam od niego sporo wytycznych jeśli chodzi o jedzenie. Mam nadzieję, że wypowie się ktoś kto już próbował.

Re: Catering dla dzieci w Poznaniu

Zobaczcie sobie COOKING, są godni polecenia jeśli chodzi o poznański catering cennik mają na swojej stronie, są diety wegetarieńskie, sportowe, bezglutenowe. Ja z żoną zamawiamy catering od czasu do czasu kiedy wiemy, że będziemy mieli więcej pracy w firmie i szkoda nam czasu na stanie w kuchni tongue

Re: Catering dla dzieci w Poznaniu

Zamówiłam dzieciom na spróbowanie na tydzień ten catering, mam nadzieję, że będzie im smakowało. Są do tego pozytywnie nastawione, u nas w domu dużo się gotowało, ale teraz mąż na delegacje jeździ, mam więcej na głowie, więc często zamawialismy jedzenie z różnych restauracji. Teraz kiedy syn się zaangażował w pływanie wszyscy chcemy przejść na zdrowszą dietę, nie będziemy mu robili smaka zamawiając pizze. Dziękuję za polecenie, zobaczymy co z tego wyjdzie smile

Re: Catering dla dzieci w Poznaniu

Nie ma sprawy, sam długo się przekonywałem do takiego rozwiązania, ale już po kilku dniach wiedziałem, że to była dobra decyzja, bo jedzenie jest ładnie przygotowane i smaczne. Cieszy mnie też zaoszczędzony czas, który musiałbym spędzic w kuchni smile

Re: Catering dla dzieci w Poznaniu

O dobrze że tu trafiłam, też planuję catering Poznan ma dużą ofertę, ale nie umiałam się zdecydować Cooking wygąda fajnie, więc zamówię na próbę smile