Topic: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

Witam. Chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii i może zapoczątkować dyskusję co jest dla Was efektywniejsze, kosiarka spalinowa czy traktorek do koszenia? Jakie macie przemyślenia?

Re: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

No wiesz… kosiarki spalinowe są dużo bardziej powszechne i się doskonale sprawdzają. Po pierwsze do traktorka powinieneś mieć sporą przestrzeń, bo tak to szkoda inwestować w coś, żeby się przejechać 5 minut i koniec ;P Natomiast kosiarka jest uniwersalnym rozwiązaniem i sam z niej korzystam

Re: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

Ja podobnie, kosiarka jest dużo lepsza według mnie

Re: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

Ja z kolei uwilebiam jeździć traktorkiem i kosić trawę smile Nie dość, że mam z tego dużą frajdę to jeszcze jest to dużo szybsze i mniej męczące niż inne metody. Ale wiesz tak jak zaznaczono powyżej, musisz mieć do tego spory ogródek czy tam do czego ją potrzebujesz, wtedy jak najbardziej ma sens wink

Re: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

Ja dodam jeszcze, że kosiarka zajmuje dużo mniej miejsca niż traktorek i jest tańsza w konserwacji.

Re: Co lepsze kosiarka czy traktorek?

A ja z kolei przypomnę, że do traktorka można dodać pług do ośnieżania i w zimie też bardzo się przydaje wink Szczególnie w takie zimy jak w tym roku.