Topic: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Witam Was. Mam straszny problem. Niestety mam bardzo krótkie i jasne rzęsy sad można by rzec, że praktycznie w ogóle ich nie mam. Jest to niestety powodem mojego ogromnego kompleksu i czuję się rpzez to mało kobieca. Znacie jakieś sposoby, żeby je pobudzić nieco, żeby choć trochę urosły?

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Hej, strasznie Ci współczuję takiego stanu rzeczy… ja też nie mam za długich, ale u mnie je rpzynajmnij widać trochę. Sama używam jakiegoś preparatu na przedłużenie rzęs. Efekt może nie jest jakoś powalający, ale zawsze coś

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

A ja bym się nie bawiła w takie preparaty… raz spróbowałam i mi taka alergia wyskoczyła, że miałam spuchnięte powieki, przez co wygladałam, jakbym się urwała z Chin, czy skądś.

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Co w takim razie polecacie?

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Ale są też takie preparaty medyczne… no nie wiem… musiałabyś się udać do odpowiedniego specjalisty

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Hej… tak tak, zapewne się zstanawiacie, co tu robi facet. Otóż ja czasem zajmuję się przedłużaniem rzęs i polecam to każdej pani, która nie chce brać jakichś specyfików, a chce mieć ładne rzęsy.

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

To ci niespodznaka…

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

No. Aż mnie zatkało na chwilę:D

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

tak tak, drogie Panie. Mężczyzna i to heteroseksualny też może czasem takie rzeczy robić smile

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

A co polecasz?

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Wiesz co, moja znajoma, jak ja byłem niedysponowany, pojechała raz do jednego salonu na Mokotowie, to zrobili jej naprawdę fajne rzęsy. A podejrzewam, że zmagała się z niemniejszym problemem, jak Ty.

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

A jak o te rzęsy trzeba dbać? Co trzeba robić?

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

No jest kilka rzeczy, które trzeba robić i których trzeba się wystrzegać. W każdym razie, jeśli chcesz, żeby efekt się utrzymywał, to trzeba je uzupełniać.

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

A jak? Czy gdzie najlepiej?

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Koleżanko, jeślibyś się zdecydowała na ten, o którym mówiłem, to ten salon w Warszawie robi uzupełnianie rzęs w pełni profesjonalnie smile Generalnie najlepiej, żebyś sobie wybrała jeden salon, w którym będziesz kleiła rzęski i chodziła na uzupełnienia, bo przynajmniej pani (albo pan, jak w moim przypadku;)) zna już specyfikę Twoich rzęs.

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Dzięki Ci kolego straszne smile Poszukam jakiegoś salonu, może rzeczywiście mi ładnie przedłużą smile

Re: Mam bardzo rzadkie rzęsy

Zawsze do usług wink