Topic: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

Bez wdawania się w szczegóły, chcę was zapytać czy znacie jakiś ośrodek leczenia alkoholizmu, w którym naprawdę pomagają ludziom, bez oceniania, z indywidualnie dobranym programem? Szczerze, próbowałem wielu rzeczy, do tej pory nie mogłam jakoś pójść dalej ze swoją terapią. Wyjazd to chyba jedyny sposób.

Re: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

Brawo dla ciebie, ze widzisz problem i chcesz go rozwiązać.  Nie mówisz nic o rodzinie, więc mniemam, że robisz to głównie dla siebie, co jest podstawą udanej terapii?

Re: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

Robię to dla siebie, bo żonę przez swoje zachowanie już straciłem.

Re: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

W takim razie polecam ośrodek, o którym słyszałam wiele dobrego od bliskiej mi osoby. Terapiaalkohol.pl, był tam mój dobry przyjaciel z dzieciństwa, właściwie to razem się wychowywaliśmy i ostatnio odnowiliśmy znajomość. Opowiadał mi co się u niego działo te wszystkie lata, między innymi o tym, że przeszedł leczenie alkoholika w ośrodku. Polecał, więc i ja polecam. Tylko, że tu trzeba czasu.

Re: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

Wiem, czas jak najbardziej mam i zdaje sobie świetnie sprawę, że leczenie choroby alkoholowej to długotrwały proces. jestem w stanie teraz zrobić wszystko, zeby tylko wrócić na prostą, żeby naprawić do złego narobiłem.

Re: Gdzie można wyleczyć się z pijactwa?

to wygląda, że najtrudniejsze za tobą.