Topic: Jakie parametry wybrać?

Proszę o informację jakie parametry powinien mieć dobry sprzęt komputerowy. Chcę właśnie kupić sobie laptopa do pracy  i zastanawiam się nad Lenovo ThinkPad Yoga, czy to będzie dobry wybór?

Re: Jakie parametry wybrać?

Dałaś bardzo mało danych źródłowych na podstawie których można ocenić przydatność poszczególnych modeli do twojej pracy. Musisz wziąć pod uwagę, że niektóre komputery są przeznaczone do obliczeń i tutaj wartość graficzna jest mocno zaniżona na rzecz obliczeń. Może być też całkiem odwrotna sytuacja. Musisz samodzielnie ocenić co ci jest najbardziej potrzebne.

Re: Jakie parametry wybrać?

Chcesz dobrej porady to zajrzyj do sklepu https://mct-sklep.pl/elitebook-folio-1020m-c4591.html . Tam na pewno wybierzesz coś dla siebie, a pracownicy sklepu chętnie odpowiedzą na twoje wątpliwości.

Re: Jakie parametry wybrać?

Może jeszcze załapiesz się na ciekawą promocję. Ja kupiłem ostatnio laptop HP ProBoo 470, który był tańszy o jakieś kilkanaście procent od ceny wyjściowej.

Re: Jakie parametry wybrać?

Jeśli chcesz dobrze i wydajnie pracować to bez wątpienia dobrze wyposażony ThinkPad W541 sprawdzi się w trudnych warunkach.

Re: Jakie parametry wybrać?

Faktycznie niewiele podałaś danych dotyczących twojej pracy. Ale koledzy i koleżanki bardzo dobrze ci radzą. Wybieraj sprzęt od najlepszych producentów, który rzadko ulega awariom, a kupuj w sklepach, które jednocześnie ze sprzedażą oferują też pakiet usług serwisowych.