Topic: Potrzebny blacharz do wgnieconej maski.

Witam. Miałam wczoraj nieprzyjemne zdarzenie na drodze, które skończyło się wgnieconą maską. Uszkodzene jest średniej wielkości i bardzo razi w oczy. Chciałabym postawić samochód w dobrym warsztacie, który niedrogo by się nim zajął. Proszę o pomoc.

Re: Potrzebny blacharz do wgnieconej maski.

Mam nadzieję że nikogo nie przejechałaś wink. Gdzie dokładnie szukasz warsztatu?

Najlepiej Warszawa i okolice.

Cześć. Jeśli szukasz dobrego zakładu blacharsko lakierniczego w okolicach Warszawy to polecam auto-fit.eu. Od wielu lat działają w branży i ludzie bardzo ich chwalą. Z tego co widziałem jeździ do nich sporo taksówkarzy, a oni nigdy sobie krzywdy nie dadzą zrobić smile.

Dwa razy byłem w Auto-Ficie raz z rysą na boku, drugi raz z wgnieceniem tyłu nabytym na prakingu pod blokiem i jestem bardzo zadowolony. Naprawa przebiegła szybko, a zapłąciłem mniej niż dotychczas w innym warsztacie do ktorego zwykle jezdzilem.

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Weszłam na stronę którą kolega podał i telefonicznie umówiłam się na termin. Już mi się podoba bo bardzo miła obsługa.

Tak smile. Jeśli nie jesteś pewna to możesz zadzwonić i dopytać, ale za kazdym razem jak ja korzystałem działało bez zarzutu.