Topic: Baśniowy domek dla dzieci

Mam na podwórku trochę miejsca, w którym planowałem zbudować dla dzieci plac zabaw. Trafiłem jednak ostatnio na reklamę fajnego domku ogrodowego, który mam w planie kupić i zainstalować. Chodzi o takie domki z drewna dla dzieci przypominające niekiedy domki z bajek. Co jeszcze do takiego domku powinienem kupić?

Re: Baśniowy domek dla dzieci

Wydaje mi się, że przydałaby się tam jakaś instalacja z lampą. Dzieci nie zawsze będą się tam bawiły o jaśnie, więc i wieczorami mogłyby tam spędzić trochę czasu. Wtedy miałbyś uniwersalną zabawkę dla dzieci w każdym wieku. Przy założeniu oczywiście, że każde z nich znajdzie tam miejsce dla siebie.

Re: Baśniowy domek dla dzieci

Dobrym rozwiązaniem będzie lampka muchomor , która normalnie służy jako lampka nocna. Nie zajmuje dużo miejsca i ubarwi trochę drewniane wnętrze.

Re: Baśniowy domek dla dzieci

Chodzi właśnie o to, że drewno to bardzo dobry materiał do dalszej obróbki. Można go dowolnie wykończyć. Mogą to też zrobić same dzieci. Malowanie dorosłymi farbami to będzie dla nich niezła frajda. Mycia też będzie później spora ilość, ale czego nie robi się dla dzieci.

Re: Baśniowy domek dla dzieci

Dziecko i farba oznacza zawsze duży bałagan.

Re: Baśniowy domek dla dzieci

Nie zawsze tak jest. A właściwie to domek dla dzieci, więc mogą go sobie ozdobić jak chcą. Ja niemiałabym nic przeciwko temu, żeby tak właśnie było. Sama byłam jeszcze do niedawna dzieckiem i wiem, że przy braku kontroli dzieci bawią się dużo lepiej.