Topic: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

Czołem, czy są tu może jacys ogrodnicy, a wlasciwie poszukuje osób, które mają już za sobą lub zamierzają kupić zestaw mebli ogrodowych smile

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

ja to zleciłam mojemu męzowi – ciekawe jaki będzie efekt wink

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

Ryzykantka :PP   

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

Być może tongue

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

To polecam osobiście drewniane stoły i krzesła na dobry początek. I moja rada - nie kieruj się ceną, tylko jakoscią! Ja oczywiscie chciałem zaoszczędzić wrzuciłem zestawy ogrodowe Warszawa w wyszukiwarkę i sprawdzałem propozycje tylko pod katem ceny. I to był błąd, bo przejechałem się na jakości. Meble służyły mi tylko w jednym sezonie – po nim zjadł je grzyb. Teraz już wiem, ze liczy się jednak solidność wykonania i nie warto żalowac pieniędzy – to w końcu zakup na iles tam lat.

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

To co piszesz o jakości, to rzeczywiście racja, ja dopiero jak znalazłem te stoły: http://ogrodowe.teakowemeble.pl/stoly to mogę powiedzieć, że jakość warta jest ceny. Zrobiłem wcześniej identycznie tak samo jak ty i choć meble przydały się na dwa sezony, to potem nie było już czego ratować. Te mam już od 4 lata i nic się nie dzieje. Oczywiście zaimpregnowałem je odpowiednio, ale w porównaniu do wcześniejszego zakupu to noc i dzień.    

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

Okej, na to na pewno zwrócę uwagę. A czemu nie plastikowe albo z technoratanu?

Re: Zestaw ogrodowy – co najlepiej kupić?

Bo są passe… tongue A tak serio – zawsze lepiej się prezentują i chyba mimo wszystko są bardziej wytrzymałe.