Topic: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

Hejka, niedługo będę zmieniała mieszkanie na większe i już teraz zaczęłam się zastanawiać nad przeprowadzką – potrzebna mi będzie jakaś spora bagażówka, możecie mi poradzić, gdzie jej poszukać? Bo net specjalnei mi nie pokazuje dobrych firm – albo ja źle szukam.

Re: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

No to chyba źle szukasz, bo wystarczy zapytać Wujka o firmy przewozowe w stolicy i masz full linków do różnych firm. Naprawdę nic trudnego.

Re: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

Widać jestem blondynką – ja nie mogę nic sensownego namierzyć. sad

Re: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

A sprawdź sobie na przykład taki adres - http://transportwiki.com.pl/bagazowka-warszawa/ , to bardzo dobra firma, z którą możesz się spokojnie przeprowadzać. Korzystał z nich mój kumpel, bardzo zachwalał.

Re: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

A czy ktoś może mi jeszcze coś polecić? Jakąś inną firmę świadczącą usługi transportowe Warszawa tanio sobie zazwyczaj nie liczy za takie prace, a mi akurat zależy na tym, żeby mieć jak najmniej do zapłacenia..

Re: Gdzie znajdę bagażówkę? Poradźcie coś.

Ta firma, co ci ją polecam, to naprawdę nie ma cen z kosmosu, ale oczywiście możesz sobie poszukać innych, kto wie, może znajdziesz coś korzystniejszego? Net ma dużo reklam, na pewno dotrzesz do odpowiednich ogłoszeń.