Topic: Biuro rachunkowe do stałej współpracy

Cześć. Posiadam własną firmę, jest to firma jednoosobowa. Ostatnio mam dużo więcej pracy dlatego szukam biura rachunkowego do stałej współpracy. Zna ktoś jakieś sprawdzone biuro gdzie rozliczają małe firmy? Jeżeli tak to proszę o namiary.

Re: Biuro rachunkowe do stałej współpracy

W pierwszej kolejności sprawdź biuro rachunkowe Tax Home. Firma zna się na rzeczy i robi to bardzo dobrze. Mega szybko wszystko rozliczają, bardzo starannie i profesjonalnie. Możesz sprawdzić u nich na stronie wszystkie szczegóły. Bardzo polecam.

Re: Biuro rachunkowe do stałej współpracy

Szukając firm księgowych trafiłem właśnie na tę firmę. Super podejście i zaangażowanie w powierzone zadania. Bardzo mi się to podobało, bo nie lubię jak ktoś robi coś na szybko. Jeżeli mogę ci coś polecić to ta firma będzie dobrym wyborem.

Re: Biuro rachunkowe do stałej współpracy

Wejdź do nich na stronę http://www.taxhome.com.pl/Bedzin,14 i dowiedź się więcej. Masz tam kilka informacji o zakresie usług oraz o punktach w których możesz skorzystać. Firma naprawdę warta uwagi, też nie byłem przekonany, ale po pierwszym razie już poszło z górki. Jak będziesz miał więcej pytań to śmiało pisz, postaram się odpowiedzieć.

Re: Biuro rachunkowe do stałej współpracy

Dzięki bardzo za informację. Już sobie znalazłem wszystkie potrzebne informacje na temat firmy o której mówicie. Jak dobrze pójdzie to jutro się z nimi skontaktuję i ustalę szczegóły. Dzięki i pozdrawiam.