Topic: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Czolem, ktoś z was może posiada ogrodzenie panelowe? Mowią, ze jest bardzo uniwersalne i pasuje do wszystkich praktycznie budynków. Musze postawić jakieś ogrodzenie wokół domu, który pewnie za jakaś chwilę będziemy remontować i do końca nie wiadomo jeszcze w jakim będzie stylu – dziewczyna się nie nie może zdecydować …:)

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

A siatka zwyczajna nie wystarczy na razie?

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Nie chce podwójnej roboty. Nie mam czasu na takie rzeczy ze względu na robotę zagranicą, a nie chcę zostawiać dziewczyny z dodatkowym kłopotem.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Ja stawiałem panele ogrodzeniowe sam. Rzeczywiscie, tez mi powiedzieli w sklepie jak kupowałem, ze są uniwersalne. Za montaż wziąłem się sam, bo znalazlem w necie gdzies instruktazowy filmik i okazało się, ze nie było to taki trudne.  Zalewasz fundamenty, robisz deskowanie cokołu, zalewasz fundamenty,  szlifujesz podmurówkę z betonu i stawiasz ogrodzenie, wzmacniasz je przeslami i po sprawie.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

hmmm…. Rzeczywiście nie jest to takie trudne.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Chłopaki, potrzebne mi są jakies porządne rękawice robocze. Ostatnio dużo grzebię w środkach drażniących skórę i chyba zaczęło mi wychodzić jakies uczulenie. Czy jest jakaś różnica w ich kupowaniu?

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

To szybko się pokapowałeś… nie ma co. W warsztacie rękawice to podstawa. Są różne, wiec lepiej poczytaj do czego konkretnie potrzebujesz.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

A czy nie wiecie jakie jest najmniejsze dostępne wiertło do drewna? Zalezy mi naprawdę na bardzo malutkich otworach.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Nie mam zielonego pojęcia.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

Wydaje mi sie, ze chyba 4 mm. Nie spotkałem się do tej pory z mniejszym.

Re: Ogrodzenie panelowe – uniwersalne rozwiązanie?

ok, 4 mm były już ok.