Topic: Dentysta dla dzieci

Szukam odpowiedniego stomatologa dla najmłodszych pacjentów. Chodzi mi o to, żeby usługa stała na najwyższym poziomie oczywiście oraz żeby lekarz miał odpowiednie podejście do dzieci. Nie zawsze tak jest, o czym przekonałam się, a właściwie moje dzieci, w zeszłym miesiącu.

Re: Dentysta dla dzieci

Dobry stomatolog dziecięcy to prawdziwy skarb. Ostatnio nawet z żoną rozmawialiśmy na ten temat, że lekarz dentysta, który potrafi zdobyć zaufanie dziecka, powinien otrzymać Oskara.

Re: Dentysta dla dzieci

No faktycznie trudno pójść na wizytę z dzieckiem, które ma obawy. Ale stomatologia w Poznaniu stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego i ten aspekt jest rozwiązany pozytywnie. Sądzę, że wiele zależy w tym przypadku także od rodziców, którzy już od najmłodszych lat powinni pokazywać dziecku, że to nie jest nic strasznego.

Re: Dentysta dla dzieci

Lubię wiedzieć, gdzie przyjmuje dobry dentysta Poznań Piątkowo to miejsce, gdzie jest ich co najmniej kilku. Warto zasięgnąć rady znajomych i przyjaciół, bo to najlepsza droga do uzyskania szczerej odpowiedzi.

Re: Dentysta dla dzieci

Dzieci u dentysty, mimo że to czasami ciężki temat, powinny być regularnie.

Re: Dentysta dla dzieci

Zgadzam się z tobą.

Re: Dentysta dla dzieci

Zdobycie zaufania pacjentów jest tutaj faktycznie kluczowe, bez względu na to, czy w grę wchodzi wyrywanie czy też protetyka Poznań ma wiele problemów z uzębieniem podobnie jak inne regiony w naszym kraju.