Topic: Wyjazd przez agencję pracy

Witam wszystkich. Czy ktoś może jest w temacie wyjazdów za granicę? Chodzi mi tutaj o Holandię. Razem z dziewczyną zastanawiamy się nad załatwieniem tego przez agencję. Mogła by być to praca dla pary, albo po prostu zwykła dla dwóch osób.

Re: Wyjazd przez agencję pracy

To dużo zależy czy szukasz pracy bez znajomości języka czy normalnie. Ogólnie lepiej jest znać język, ale to nie jest też jakaś taka wielka bariera. Da się to ominąć. Dużo firm zatrudnia polaków dla zagranicznych pracodawców. Jak znajdę namiary na agencję to wyślę na pw.

Re: Wyjazd przez agencję pracy

Jak szukacie czegoś dla pary to wejdź na http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-dla-par-w-holandii/. Bardzo fajna strona, dobra firma, która organizuje pracę dla ludzi. Co fajne są to zatrudnienia w różnych branżach więc masz fajny wybór. Ja osobiście nie korzystałem, ale mój brat owszem. Polecam.

Re: Wyjazd przez agencję pracy

Ja również korzystałam ze strony podczas mojego pierwszego wyjazdu. Akurat ja pracowałam przy pielęgnacji zieleni. Szczerze mówiąc to jestem bardzo zadowolona, bo od początku mojej pracy do powrotu do polski wszystko było idealnie dograne.

Re: Wyjazd przez agencję pracy

Myślę, że na stronie znalazła by się praca bez języka. Sporo tego tam jest a są firmy gdzie nie jest ci to do niczego potrzebne. Powiedzmy, że kontakt z ludźmi jest raczej umiarkowany big_smile Najważniejsze, że pieniądze się zgadzają.