Topic: Citroen Berlino - naprawa przechylenia

Koledzy (i koleżanki, jeśli jakieś tutaj zaglądają) - mój citroen berlingo od dłuższego czasu jest dziwnie przechylony na tylnej osi. Nie wiem od czego taki stan ma miejsce. Nie miałem żadnego wypadku, stłuczki, nic. Nie majstrowałem też przy aucie. Szukałem dosyć dużo po sieci, ale nie udało mi się niczego znaleźć. Czy ktoś miał już może podobny problem? Udało się wam znaleźć jego rozwiązanie? Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie coś w tym temacie

Re: Citroen Berlino - naprawa przechylenia

Na 99% stawiam, że masz problemy z tylną belką zawieszenia. Ten problem często występuje w niektórych modelach samochodów, w tym także i w modelu Citreon Berlingo tylna belka to dosyć trudna do zdobycia część, ale jeśli wie się, gdzie jej, szukać, to okazuje się, że nie jest to aż tak skomplikowane. Obczaj sobie stronkę tylnabelka.com. Ja znalazłem tam belkę tylną do swojego Peugeota 206 http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-peugeot-206/ Obsługa była bardzo uprzejma i rzeczowa, a sama operacja naprawy przebiegła szybko i sprawnie. Końcowa cena też była, jak się okazało, niższa niż pierwotnie zakładałem. Krótko mówiąc - same duże plusy smile Myślę, zę powinines uderzyc wlasnie tam z Twoim probleme.

Re: Citroen Berlino - naprawa przechylenia

Mam podobne kłopoty z moim berlingo. Właśnie zabierałem się za przeszukiwanie internetu i trafiłem tutaj. Czyli muszę raczej szybko zabrac sie za ogarnienie mojego auta, prawda? Lepiej, żeby nie było potem większych problemów… Dzięki za zalozenie tego tematu i od razu odpowiedzenie na nim na moje watpliiwosci. Widze że tylnabelka będzie miala teraz kolejnego klienta.