Topic: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

Cześć! Więc jest sprawa niecierpiąca zwłoki! Szukam biura rachunkowego dla przedsiębiorstw transportowych, które się szczególnie właśnie w tym specjalizuje, zna i posiada specjalistyczne oprogramowanie do rozliczania takich firm. Jeśli ktoś wie, jaka kancelaria takimi rzeczami się zajmuje, to bardzo proszę o kontakt.

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

A gdzie tego biura szukasz? Bo to też dosyć, wydaje mi się, istotna informacja tongue

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

Chodzi mi o Poznań.

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

To wydaje mi się, że Poznań biuro rachunkowe ma niejedno. W czym więc problem, by zajrzeć do Internetu i znaleźć taką kancelarię? Moja firma sama korzysta z usług jednej i jesteśmy zadowoleni.

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

Wszystko fajnie, tylko rzecz w tym, że transport jest na tyle specyficznym biznesem, że ma nawet własne oprogramowanie do rozliczania.

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

Aha… no cóż, zawsze możesz spróbować uderzać. Wejdź sobie na stronę http://www.ksiegowoscsigma.pl/o-firmie . Moja firma korzysta z usług tej kancelarii, są naprawdę rzetelni w swojej pracy, to może i Tobie pomogą. Uprzedzając Twoje pytania, tak, jestem z nich zadowolony, nie spóźniali się nigdy z niczym, no i mają niezbędne licencje.

Re: Potrzebne biuro rachunkowe od zaraz!

Odezwać się nie zaszkodzi. Dzięki za link. Pzdr