Topic: Drewno w salonie

W poszukiwaniu inspiracji postanowiłam założyć ten temat bo zupełnie nie odnajduję się w tych trendach wnętrzarskich. Moglibyście polecić coś w drewnie do średniej wielkości salonu?

Re: Drewno w salonie

Cześć. Co by polecić? Myślę, że najlepszym drewnem może być umeblowanie z drewna do salonu mało odkrywcze, ale jest wiele salonów meblowych które oferują fantastyczne meble. Mnie się osobiście podobają takie meble w stylu rustykalnym, albo inaczej kolonialnym big_smile

Re: Drewno w salonie

Ja tam bym polecił coś popularnych sieciówek, też mają duży wybór.

Re: Drewno w salonie

haha duży wybór chyba sklejkowy, dziewczyna chce meble drewniane a nie jakieś płyty do samodzielnego montażu!

Re: Drewno w salonie

Hejka. Jeśli szukacie czegoś oryginalnego i eleganckiego to polecam ten salon http://www.meblepotocki.pl/. Mają ładne meble i ciekawie je eksponują. Ja tam urządzałam jadalnię i jestem zadowolona. Cena też była do przełknięcia, więc polecam. Powodzenia w urządzaniu wnętrza.

Re: Drewno w salonie

Meble z drewna muszą być drogie. Ciekawe czy was stać na takie prawdziwe perełki drewnianych mebli big_smile nie no bez złośliwości, życzę powodzenia w wyborze. Pozdrowienia