Topic: Jak zabezpieczyć auto?

Cześć Wam forumowicze! Mój mąż sprawił mi wielką niespodziankę i przywiózł dla mnie samochód z zagranicy dla mnie. Normalnie tak się cieszę, jest strasznie kochany wink Problem w tym, że nie mamy garażu na dwa auta i nie wiem co teraz zrobić, co byście zrobili na naszym miejscu? Normalnie auto żeby stało na ogrodzie? Czy jednak coś innego wymyślić? Pozdrawiam!

Re: Jak zabezpieczyć auto?

Taki mąż to skarb. Mój jak wraca z za granicy to nawet czasem się nie domyśli żeby jakikolwiek prezent przywieźć ze sobą, a tu tyle ciągłych obowiązków przy dzieciach itp. nic nie docenia.. a szkoda, bo jak właśnie czytam takie historie jak te co rpzedstastawiłaś to są normalni mężczyźni dookoła, tylko ja musiałam na takiego trafić.

Re: Jak zabezpieczyć auto?

Postaw sobie wiatę samochodową to świetna opcja, auto jest należycie zabezpieczone i do tego ładnie ta wata się prezentuje wink Według mnie świetna opcja, a i gratuluję nowego auta wink

Re: Jak zabezpieczyć auto?

Dziękuję! Przykro mi czytać, że koleżanki powyżej mąż nie jest taki, ale moją intencją nie było chwalenei się czy coś w tym rodzaju, a tylko to ,żeby mi ktoś doradził. A powiedzcie jeszcze, gdzie taką wiatę dobrze zamówić? Polecicie jakiś slep?

Re: Jak zabezpieczyć auto?

Polecam http://www.rscbis.com.pl/ to naprawdę świetna firma, w której można zamówić takie wiaty wink Polecam gorąco bo zamawiałem od nich kilka rzeczy i za każdym razem wszystko przebiegło bezproblemowo wink