Topic: Odchudzanie w Spa?

Witajcie laski. Czy któraś z was próbowała korzystać z zabiegów odchudzających w Spa? Szczerze diety nie są dla mnie za bardzo lubię jeść, ćwiczenia są ok. ale czy może Spa nie będzie lepsze? Co o tym sądzicie?

Re: Odchudzanie w Spa?

Witaj. Odchudzanie jest w twojej głowie. Od ciebie zależy wszystko. Jak lubisz jeść to ogranicz jedzenie, a nie rezygnuj. A w Spa to polecam lifting taki jak tu http://wellness.spawraju.pl/nici-pdo. Myślę, że nie trzeba być szczupłym aby czuć się dobrze, po takim liftingu zaczniesz się sobie podobać bez względu na to ile waga pokaże ci kilogramów.

Re: Odchudzanie w Spa?

Witaj. A ja tam jestem za tym, aby się odchudzać. W wielu ośrodkach Spa zabiegi odchudzające to najlepsza opcja dla tych kobiet, które próbowały wszystkiego i nic nie pomogło. Ale zgadzam się też z przedmówczynią, że odchudzanie leży w głowie. To taka walka z samym sobą.

Re: Odchudzanie w Spa?

Witam. Nie wiem nic na temat odchudzania, ale ja mojej żonce wykupiłem weekend w Spa, dokładnie w tym ośrodku http://wellness.spawraju.pl/. Czy wiecie może jak wyglądają poszczególne zabiegi?

Re: Odchudzanie w Spa?

Witam. Zabiegi w Spa to zazwyczaj masaże, kąpiele, jakieś natłuszczenie skóry, sauna. Nic nadzwyczajnego, a odchudzające to z pewnością masaże na cellulit. Mnie by się taki przydał ;P