Topic: Czy znacie tę firmę?

Hej kochani! Ostatnio szukałam taśm samoprzylepnych po internecie, bo potrzeuję ich do pakowania swoich rzeczy (przenosimy się do większego domu). Trafiłam wówczas na taką stronę, jak http://www.euro-tape.pl/. Nie powiem, wydała mi się atrakcyjna, i w ogóle, ale pytanie, czy to firma, która ma rzeczywiście dobre produkty?

Re: Czy znacie tę firmę?

Cześć! Słuchaj, ja korzystam z ich taśm w swojej pracy (jestem elektrykiem) i nie zawiodły mnie ani razu. To solidne taśmy idealne do jakichś tam montaży, prostych i nawet tych cięższych. Dla mnie przede wszystkim są niezastapione jeśli chodzi o orbienie izolacji i tego typu rzeczy smile

Re: Czy znacie tę firmę?

No dobra, ale to kolega mówi o taśmach takich chyba ściśle budowlanych, a jak z pakowymi?

Re: Czy znacie tę firmę?

A to ja się wypowiem, że jeśli chodzi o taśmy takie właśnie, jak do paczek, to wydaje mi się, że na rynku próżno szukać lepszych. Sam prowadzę sklep, w którym jak coś wysyłamy do klienta, to korystamy właśnie z ich taśm do zaklejenia paczek. Akurat my mamy od nich taśmy z zabezpieczeniem (taśma jako plomba), tzn, że wszystko byłoby widać i na niej i na pudle, jeśli ktoś po drodze próbowałby się do niej dobrać. No a przede wszystkim sama taśma jest wykonana z dobrych materiałów i kleje są naprawde trwałe.

Re: Czy znacie tę firmę?

Łocho… to w takim razie można powiedzieć, ze ta firma to strzał w dziesiątke smile Dzięki koledzy za Wasze wypowiedzi, teraz jż wiem, ze można u nich kupować wink

Re: Czy znacie tę firmę?

Tym bardziej, że to polski i dosyć mocno doświadczony producent, więc tym bardziej wink Ale nie ma sprawy smile