Topic: Wystrój kwater nad morzem.

Od kilkunastu lat prowadzę pensjonat nad morzem, w którym wynajmuję pokoje turystom, szczególnie w okresie letnim. Ostatnio sam zrobiłem sobie mały przegląd konkurencji i odwiedziłem kilka pensjonatów, w których widziałem wiele ozdób na ścianach. Chciałem zapytać, czy jest sens wdrażać takie rozwiązanie u sibie, czy wam się takie coś podoba?

Re: Wystrój kwater nad morzem.

W moim przekonaniu wszystko zależy od tego, w jakim klimacie są utworzone twoje pokoje. Jeśli nie są to stare pomieszczenia, to jak najbardziej do nowoczesności możesz dołożyć kolejny nowoczesny element. Obrazy wykonywane na płótnach wszelkiego rodzaju są teraz w modzie.

Re: Wystrój kwater nad morzem.

Jestem jak najbardziej za. Jeżdżę każdego roku na polskie morze i widzę, że właściciele kwater nie zawsze dbają o wytrój wnętrza licząc na to, że i tak znajdą klienta. Ale nie biorą pod uwagę tego, że ktoś jest w stanie zapłacić nieco więcej za możliwość przebywania w zdecydowanie ładniejszym pokoju.

Re: Wystrój kwater nad morzem.

Polska turystyka ma się dobrze i oby tak dalej. Wolę jeździć nad polskie morze niż dać zarobić tym na południu Europy. Co prawda klimat nie zawsze jest taki jak być powienien, ale za to otoczenie jest wyśmienite.

Re: Wystrój kwater nad morzem.

Dobre obrazy na płótnach są dostępne za niewielkie pieniądze, więc taka inwestycja nie będzie cię drogo kosztowała. Jeśli masz nawet kilkanście pokoi, to wydatek na cały sezon będzie niezauważalny.