Topic: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Mam salon fryzjerski, który dobrze się rozwija ale klientki pytają mnie co i rusz o kosmetyczne usługi, których ja nie świadczę. Nie wiem kogo im polecać, bo nie mam z nikim żadnej umowy o współpracy. Chciałabym jednak taką zawrzeć, bo będzie to na pewno łatwiejsze, szczególnie w sezonie ślubnym, aby móc oferować klientom kompleksową usługę fryzjersko-kosmetyczną. Jak się do tego zabrać, gdzie szukać, przez kogo?

Re: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Masz bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o twoją firmę, na pewno przybędzie ci od tego klientek. Ja bym zaczął od poszukania firm kosmetycznych/url] w twoim regionie, następnie skontaktowałbym się z nimi, aby się dowiedzieć czy są zainteresowani i umówić się na spotkanie. W większośći na pewno będą chcieli przeciez dla nich to też oznacza dużo więcej pracy.

Re: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Muszę powiedzieć, że faktycznie ja zrezygowałam kiedyś z jednego salonu kosmetycznego z kolei bo nie mogli mi załatwić fryzjera na ten sam dzien a ja naprawdę  nie miałam czasu na jezdzenie po mieście. Dlatego z punktu widzenia twojej ewentualnej klientki uważam, że to świetny pomysł.

Re: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Właśnie dziękuję za upewnienie mnie w moim pomyśle. A teraz pytanie, czy wiecie gdzi emogę znaleźć listę takich firm? Chcę mieć najpierw ich trochę zapisanych zanim będę mogła zacząć dzwonić.

Re: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Tak, jest w internecie miejsce, gdzie firmy wszelkiej masci się ogłaszają. Po prostu skompilowana strona z [url=http://baza-firm-polskich.pl/]firmami w danej dziedzinie. Kiedy ja kogoś szukam to idę do basa-firm-polskich.pl. Jeszcze się nie zawiodłem.

Re: Zintegrowae usług kosmetyczne – kontakt to współpracowników

Dzięki serdeczne.