Topic: Blisko plaży

Pochwalę się, a co. W tym roku pierwszy raz będę mieszkała przy plaży w czasie wakacji. Ale tak naprawdę przy plaży, a nie jakieś sto metrów. Wychodze z ogrodu i już jestem na piasku. Mieszkaliście już w takim miejscach?

Re: Blisko plaży

Szczęściara smile

Re: Blisko plaży

Ja często mieszkam w takim miejscu. Co roku jeżdżę do Sarbinowa, bo to taka oaza spokoju, gdzie można naprawdę dobrze wypocząć. Zawsze wybieramy jeden pensjonat, do którego mamy zaufanie. Można go obejrzeć tutaj http://domprzyplazy.eu/apartament. Od lat ten sam wyoski poziom usług.

Re: Blisko plaży

Kolego nie uwierzysz, ale właśnie tam jadę. Co za zbieg okoliczności smile Byłam właśnie na ich stronie i przeglądałam te zdjęcia. Spodobały mi się od razu. Dla pewności poprosiłam właściciela o dosłanie jeszcze kilku zdjęć przedstawiających wnętrza dwuosobowych pokoi w Sarbinowie]) w tym ich ośrodku i po ich obejrzeniu tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to dobry wybór smile

Re: Blisko plaży

Widzisz, mamy ten sam gust. No, ale jak coś jest fajne, to jak tego nie wybrać, prawda.

Re: Blisko plaży

My z reguły z żoną robimy wypady weekendowe nad morze i wtedy wybieramy takie apartamenty. Wyznajemy zasadę, że wypoczywamy krótko, ale intensywnie, jeśli wiecie co mam na myśli smile

Re: Blisko plaży

Wiem, o czym mówisz smile U mnie jeszcze dzieci są na pokładzie, więc jesteśmy z mężem nieco ograniczeni. Ale wypoczynek rodzinny to jest coś czego nie zamieniłabym na nic innego. Polecam trochę zabaw na plaży.