Topic: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

Ludzie, poratujcie informacją, gdzie kupię tanie wyposażenie sklepu spożywczego? Wiecie, parę regałów, lada kasowa, stojaki i takie tam inne rzeczy.

Re: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

Ja mam parę stojaków sklepowych do odsprzedania, chcesz? Prawie niezniszczone, wystarczy tylko tu i tam odmalować i będzie jak znalazł do każdego typu sklepów. Możemy na privie się dogadać, mogę porobić zdjęcia stojaków i wysłać na maila.

Re: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

Wiesz, nie, dzięki, ale muszę nowe kupić, żeby mieć faktury. Ale dzięki za pomoc i zainteresowanie. Szukam raczej jakiejś hurtowni sprzętów albo sklepu sprzedającego detalicznie.

Re: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

Wiedziałeś, że jest taki sklep Sklepikaria.pl? Znajdziesz tam wszystko, czego potrzeba do sklepu, zobacz sobie. Ceny są ekstra, jak na mnie – porównałem z innymi miejscami z takimi sprzętami i wyszło mi na korzysć. Stojaki mają na pewno dobrej jakości, kiedyś kupowałem do sklepu żony i nie narzekała.

Re: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

A mają tam stanowiska kasowe? W różnych rozmiarach bym musiał mieć, bo mam niewiele miejsca w pewnej części sklepu.. chyba są różne rozmiary regałów, to i kasy powinny być, co?

Re: Ludzie, gdzie kupię tanie sprzęty do sklepu??

Powinni mieć kasy, a jak z rozmiarami – no wiesz, nie pamiętam, jak sam kupowałem, to jakiś czas temu było. Ale zadzwoń, zajrzyj, zapytaj – oni tam mili są, chętnie powiedzą co mają.