Topic: Ślub na czarno-biało

Część, dziewczyny! Planuję na swój ślub wynająć profesjonalnego fotografa. Przyznam się, że bardzo podobają mi się monochromatyczne sesje z czarno-białymi zdjęciami, najlepiej gdzieś z pleneru. Do ślubu jescze sporo czasu, bo ponad pięć miesięcy, ale chciałabym już teraz wszystko zaplanować. Czy możecie mi polecić fotografa na wesele z Poznania? Co myślicie na temat czarno-białej fotografii ślubnej? A może sepia lepsza?

Re: Ślub na czarno-biało

Nie jestem wprawdzie z Poznania, ale miałam taką sesję. Zdjęcia robione nad jeziorem i w parku, oprócz tego kolorowe zdjęcia z wesela. Całość wypadła pięknie. Zamówiliśmy dwa albumy, jeden ze ślubu i sesja w plenerze, i drugi taki „luźniejszy” z gośćmi weselnymi. Albumy w skórzanej oprawie. Myślę, że fajny jest właśnie taki kontrast, część zdjęć w skali szarości, a część w kolorze.

Re: Ślub na czarno-biało

Dzięki. Podoba mi się pomysł z dwoma stylami sesji. Rzeczywiście z wesela raczej zdjęcia czarno-białe by się nie sprawdziły. Albumy chcemy potem porozdawać rodzinie i najbliższym przyjaciołom (taka forma podziękowania za prezenty ślubne), więc chciałabym żeby wypadły jak najlepiej. Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?

Re: Ślub na czarno-biało

Zajrzyj na te stronę jstudio.net.pl. Może się zainspirujesz. Jest tam w portfolio dużo czerno-białych zdjęć, fotograf właśnie z Poznania. Ja brałam ślub dwa lata temu, mieliśmy jeden wspólny album, zdjęcia kolorowe, ale też myślę, że skala szarości to dobry pomysł, bo się wyróżnia. Fajne są takie artystyczne sesje.

Re: Ślub na czarno-biało

A nam zdjęcia robił na ślubie mój tato. Są dla nas super pamiątką, ale gdybym miała jeszcze raz wybierać to też bym chyba zatrudniła profesjonalistę. Taka okazja jednak zdarza się raz w życiu, a tymczasem prawie połowa tych zdjęć, które robił mój tata były albo poruszone albo źle wykadrowane.

Re: Ślub na czarno-biało

Dziękuje wam dziewczyny za inspiracje, bardzo mi pomogłyście.

Re: Ślub na czarno-biało

Ja też miałam taką sesję i również bardzo polecam. Zdjęcia robiliśmy na zamku w Koninie i wyszły cudnie. smile