Topic: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

Wielu próbowało mnie już przekonać do zdalnego kupowania, ale jakoś nie mogę ulec pokusie, żeby zawsze jeździć i sprawdzać osobiście towar, który kupuję, a handluję butami od razu zaznaczam. A Wy też zawsze jeździcie po swój towar?

Re: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

Oj chyba będą kolejną osobą, która będzie Cię przekonywała do tego, żeby skorzystać z wysyłki. Po co tracisz czas. Przecież towar dotrze do Ciebie. Kupując masz wszystko na zdjęciach, więc wiesz co kupujesz. To sprawdzony model, który stosuje większość sprzedawców.

Re: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

Ja też tak oczywiście robię. Kto teraz jeździ po swój towar…Handlując obuwiem warto po prostu wiedzieć gdzie się zaopatrywać i tyle. Resztę zostawiam łączom elektronicznym.

Re: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

No niestety dla Ciebie droga koleżanko, dziewczyny mają rację. Wiesz ile już pieniędzy straciłaś na tym, że nie dałaś się przekonać. A ile wolnych chwil Cię ominęło…Pewnie po towar jeździsz w weekend, a wtedy powinno się odpoczywać.

Re: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

Masz racje, wypady po towar mamm właśnie w weekend. A gdzie mam kupować? To już napiszcie coś konkretnego.

Re: Zdalne zamawianie butów w hurtowni..

Sprawa jest prosta. Zjarzyj tutaj i masz gotowego kontrahenta http://beyors.eu/o-firmie,17. Przesyłki docierają szybko, więc te kilka dni oczekiwania do weekendu, już Ci odejdą, a towar szybciej wejdzie do sprzedaży. Kolejny profit w Twojej działalności, nawet na to od razu nie wpadłem.