Topic: Prezent niespodzianka!

Cześć! Wraz z mężem i rodziną wpadliśmy na piękny, konspirujący plan. Otóż mój brat, wraz z bratową od bardzo dawna przymierzają się do kupna mebli do salonu. Jednak niestety mieli pewne przykre wydarzenia i musieli bardzo mocno ograniczyć wydatki i nie ma mowy dla nich o meblach. Doskonale orientuje się jakie im pasują, ale potrzebujemy zlecić wykonanie tych mebli na wymiar. Znacie firmę, która mogłaby w tym pomóc? Docelowy region Kraków/Katowice.

Re: Prezent niespodzianka!

Gratuluję pomysłu, na pewno się ucieszą, a choć zjada mnie ciekawość, to nie zapytam co im się wydarzyło. A myślisz, że nie odbiorą tego negatywnie? Że za drogi prezent, albo, że nie potrzebują pomocy?

Re: Prezent niespodzianka!

Nie chcę podawać za dużo prywatnych informacji, ale chodzi o kłopoty zdrowotne i wydatki poniesione na leczenie / zabiegi. Są po przejściach i chcielibyśmy rodzinnie w taki sposób okazać im wsparcie, bo wiem, że pieniędzy nie przyjmą.

Re: Prezent niespodzianka!

Miły gest, na pewno się niesamowicie ucieszą, a może nawet wzruszą.

Re: Prezent niespodzianka!

Jeśli chodzi o firmę, to bardzo polecam http://monodesign.com.pl/meble-na-wymiar/ mają niezwykle profesjonalną ofertę. Nie dość, że możesz zamówić meble, to uczestniczyć na wszystkich etapach realizacji zamówienia. Oferują wizualizacje 3D, rysunki techniczne i nadzór nad pracami. No i właśnie są z Katowic, więc idealnie wpisują się w Twoje oczekiwania

Re: Prezent niespodzianka!

Dziękuję wink To teraz tylko potrzebny jest nam dobry architekt wnętrz i wszystko prawie gotowe wink

Re: Prezent niespodzianka!

Tak z ciekawości, skąd będziesz znała wymiary mebli i jak się odbędą pomiary skoro to niespodzianka?

Re: Prezent niespodzianka!

Mamy już wszystko ukartowane wink Z bratem mieszka obecnie mama, a oni wyjeżdżają teraz na kilka dni. Także nie ma lepszej sposobności, by wszystko dograć wink