Topic: Meskie botki

Witajcie, czy jest tu możę jakiś obeznany w temacie facet albo kobieta znajaca się na modzie męskiej którzy mogą mi doradzić, jakie kupić botki Sklep ktory mnie interesuje to taki ktory przede wszystkim bedzie mial modele klasyczne. Wiec jakbyscie mogli to poleccie mi taki sklep i ja juz sobie tam bede przegladal. Ale w ogole co sadzicie czy taki rodzaj buta jest dopowiedni dla mezczyzny?

Re: Meskie botki

Cześć! Pewnie że jest odpowiedni! Botki nigdy nie wyjdą z mody. Moim zdaniem powinienś przede wszstki zaufać swoim instynktom i kupić taki but, jaki ci się spodoba. Wiesz czemu? Bo ubior przede wszystkim oddaje nasz charakter! Kiedy wybierzesz to co ci sie podoba to staniesz sie niepowtarzalny, bedzie widac twoj charakter jakby na zewnatrz, twoje upodobania to jest moim zdaniem bardzo fajne!

Re: Meskie botki

No nie wiem, czy się z tym zgadzam, a jak ktoś ma słaby gust to co? Muszą wszyscy ogląddac na ulicy „efekty” posiadania akiego gustu? Ja bym proponowala bardziej niz botki jakies solidne ponadczasowe polbuty wizytowe. To jest dobre dla elegacnkiego mezczyzny. Tylko proponuje takie z zaokraglonym czubkiem bo inne sa teraz niemodne. https://awangardashoes.pl/produkty/meskie/polbuty-wizytowe,2,13689 tu powinienes znalexc bez problemu

Re: Meskie botki

Dobrze że są kobiety na świecie bo jak by nie było to faceci by chodzili ubrani od stóp do głów jak jakieś neandertalczyki wink A tak serio to uweirzecie trochę w gust faceta, on też może mieć dobry!! Proponuje troche wiary przede wszystkim i na wstrzymanie. Niech każdy się ubiera jak chce a reszcie nic do tego!!

Re: Meskie botki

ciekawe ze kolezanka wyzej polecila polbuty z tego sklepu bo tak sie zklada ze ja tam kupilam w zeszlym roku pieeeekne kozaczki.. https://awangardashoes.pl/produkty/damskie/kozaki,2,13684 oczywiscie kozaki nie sa dla wszystkich kobiet ale te ktore je lubia, to je tak naprawde doslownie kochaja.. mezczyzni tez raczej lubia je widziec na kobietach. bo wiecie co, zaden but tak nie podkresla kobiecje nogi.. to jest super. a sklep jest dobry wiec polbuty pewnie tz tam beda dobre, tak jak i botki, ktore chciales