Topic: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Mam do wyjaśnienia kilka kwesti natury technicznej dotyczącej basenów. Chodzi mi po głowie pomysł, żeby zainstalować basen w ogrodzie, ale nie wiem na jak długo to wystarczy. Sprawa dotyczy zarówno samego basenu, jak i całej instalacji okołobasenowej, która jest dość droga.

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

W przypadku tego rodzaju instalacji to wiele zależy od sposoby użytkowania. Jeśli samochód będziesz poddawał regularnym przeglądom technicznym, to on też pojezi zdecydowanie dłużej od tego, który takich badań nie przechodzi. Teraz zresztą stosują do budowy takie materiały, które wytrzymują naprawdę bardzo długo.

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Jeśli mogę się wtrącić, to dno basenu jest wykładane pianką, która jest dodatkowo wzmacniana sztucznym włóknem. Nie ma siły, żeby to nie wytrzymało wiele lat.

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Chciałbym, żeby taki basen przetrwał tak długo, żeby i moje wnuki mogły się w nim pobawić. Jest to basen wykonany z tworzywa, więc rdza go nie będzie chwytała smile)))

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Weź do montażu firmę bio-baseny.pl, to zrobią to w fachowy sposób. Do tego możesz u nich wziąć na przykład zadaszenie nad basen i masz zabawę na długie miesiące w roku. Firmom montującym zależy na wysokiej jakości, bo przecież zamówień mają dużo, to i do napraw lepiej nie jeździć.

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Jak to mówić czas to pieniądz...

Re: Próba czasu dla basenu i urządzeń do niego.

Dokładnie, lepiej zrobić raz a dobrze.