Topic: Rosyjski czy polski.

Miałem ostatnio przyjemność zjeść sobie kilka dań, w których dodatkiem był kawior. Jako, że było to w Rosji, miałem okazje jeść tamtejszy kawior. Tak mi to wszystko zasmakowało, że i w naszym kraju chciałbym spróbować raz na jakiś czas dobrych potraw. Tylko gdzie go kupić, bo przecież nie będę po puszkę kawioru do Rosji jechał.

Re: Rosyjski czy polski.

W Polsce nie tylko kupisz kawior, ale kupisz go w bardzo dobrej cenie i bardzo dobrej jakości. Taki sprzedaje między innymi firma Esturian Caviar, która od lat prowadzi hodowlę jesiotrów, a których pozyskuje się materaiał. Wszystko smakuje wyśmienicie i zdecydowanie lepiej niż w Rosji smile

Re: Rosyjski czy polski.

Mogę tylko potwierdzić, że krajowy kawior jest lepszy od tego rosyjskiego, zwłaszcza z tej firmy, o której piszesz. Jadłam już wielokrotnie dania przyrządzone z tych puszeczek i za każdym razem to była poezja smaku.

Re: Rosyjski czy polski.

Poezja nie poezja, ja go po prostu bardzo lubie. Tak jak ktoś już raz polubi owoce morze, to za nic w świecie nie będzie potrafił sobie ich odmówić.

Re: Rosyjski czy polski.

Coś w tym jest smile   

Re: Rosyjski czy polski.

Wypróbuj czarny kawior, bo pasuje do większości dań. Bliny z kawiorem to ostati hit, jaki wpadł mi usta. Tylko trzeba jeszcze mieć kucharza, który potrafi to tak doskonale przyrządzić.

Re: Rosyjski czy polski.

Zadzwoń do Gordona Ramsaya, może przyjedzie i Ci coś upichci smile

Re: Rosyjski czy polski.

Żebyś się nie zdziwił, trochę kontaktów na wyspach mam smile

Re: Rosyjski czy polski.

Żartuje, jak kocham wręcz kawior z jesiotra Cena nie gra roli. Po prostu raz na jakiś czas kupuję sobie puszkę jajek i je zjadam w ciągu tygodnia.