Topic: Potrzebny płot z metalowych paneli do magazynów

Witam wszystkich, musze znaleźc najtańszą ofertę na solidny płot z paneli metalowych do magazynów i parkingu przed biurem. Osoba która zwykle zajmowała się takimi zamówieniami odeszła z pracy wiec wszystko spadło na mnie. Jakbym miała mało swojej pracy sad. Zupełnie też nie orientuję się w tym temacie wiec bede bardzo wdziecznajesliktos o dobrym sercu sie zlituje i pomoze wink

Re: Potrzebny płot z metalowych paneli do magazynów

U mnie w firmie zamaialiw DruMar ogrodzenia ogrodzenia rodukują od lat więc mają w tym dużo doświadczenia i stosują solidne materiały. Tak wyglądają te panele - http://www.drumar.pl/ogrodzenia_panelowe . Podobno ceny mają najniższe a samo ogrodzenie jest solidne i spełnia swoją rolę. Jesli bardzo potrzebujesz informacji to mogesie jutro dowiedziec ile to moglokosztowac.

Re: Potrzebny płot z metalowych paneli do magazynów

Nie dzięki, to i tak nie ma znaczenia bo dostanę inną cenę zależnie od ilości. Widzę że produkują też bardzo fajne bramy http://www.drumar.pl/bramy_ogrodzeniowe_systemy , pytanie czy można je normalnie łaczyć z takim panelowym ogrodzeniem? Muszę coś jeszcze zamawiać dodatkowo? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.