Topic: Malowanie tapet.

W biurze naszej firmy panuje ciągły ruch i tłok. Często mamy bardzo wybrucdzone ściany i nieciekawie to wygląda. Szef już nie chce wykładać na kolejne malowania, bo twierdzi, że to nie ma sensu. Chciałem mu podsunąć pomysł z tapetą do malowania którą tutaj znalazłem http://www.tapetyonline.pl/pl/c/Tapety-do-malowania/503, bo to chyba leposze rozwiązanie.

Re: Malowanie tapet.

Nawet się nie zastanawiaj, tylko mu to pokaż. Nie tylko masz fajny wzór, ale też możliwość szybkiego odświeżenia. Ja co prawda nie mam firmy, ale mam to w pokoju dziecięcym, bo tam akurat jeśli chodzi o pomysły, kreatywność jest na maksymalnym poziomie smile)))

Re: Malowanie tapet.

Najbardziej zależy mi na tym, żeby na takiej tapecie możnabyło samemu popracować, a nie wzywać fachowca. Żadnego oklejania taśmamu i innymi materiały. Dwie godzinki i ma być zrobione.

Re: Malowanie tapet.

A ja tam takiego problemu na szczęście nie mam. Ale też się wtrącam do dysksuji, bo kupiłam sobie tapety w tym samym sklepie http://www.tapetyonline.pl/kategoria/tapety-do-sypialni. Bardzo dobrej jakości materiał.

Re: Malowanie tapet.

Nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o tapety pokojowe to większego wyboru nigdzie indziej nie ma. To się liczy, bo każdy ma przecież inny gust i lubi coś innego.

Re: Malowanie tapet.

Kiedyś myślałem nawet nad tym, żeby zamontować na ścianie po prostu kolorowe tapety, bo na nich brudu nie widać, ale pomysł upadł.