Topic: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

Hej wszystkim. Dostałam właśnie projekt łazienki i szukam kogoś kto jest w stanie go dla mnie wykonać. Projekt na wysoki połysk, dużo klejenia, raczej potrzeba kogoś kto pracował przy takich rzeczach. Jeżeli znacie kogoś z kim mogę się skontaktować i ewentualnie omówić kilka rzeczy to proszę o odpowiedź.

Re: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

Mi ostatnio układali czarne płytki w Warszawie w mieszkaniu. Jadę właśnie do biura a tam mam te wszystkie numery także postaram się zaraz dać znać tongue w sumie to nawet mogłem poczekać z tą odpowiedzią zamiast spamować big_smile

Re: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

Tak sobie teraz wpisałem w googlu glazurnik mazowieckie i powiem ci szczerze że jest tego całkiem sporo. Nie znam nikogo takiego, ale popatrzyłem po kilku stronach i wydaje się że jestem tam sporo specjalistów w tym fachu. Także sprawdź sobie, całkiem spoko to działa xd

Re: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

Tutaj masz link http://glazurnictwociszewscy.pl/cennik-orientacyjne-stawki/ do firmy która mi robiła cały lokal. Mogę powiedzieć tylko, że pierwsza klasa. Nie ma co ściemniać. Większość gości jest zachwycona tym o widzą. Naprawdę polecam, bo jeżeli zależy ci na czymś z najwyższej półki to dobrze trafiłaś.

Re: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

To ja ci teraz coś powiem, mam najlepszego fachowca który zrobi ci wszysto i tak że szczena opada. Emerytowany górnik, kierownik magazynu, pracował u nas w firmie taki jeden. Byłem w kilku miejscach gdzie robił płytki i naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Re: Profesjonalny projekt łazienki, szukam specjalisty.

Na tą stronę też trafiłem, ale to jakoś tak przez grafikę i przez jakieś fajne zdjęcie. Chyba to była jakaś aranżacja albo może realizacja. Faktycznie wygląda to świetnie i nic tylko wierzyć, że zdjęcia nie przekłamują faktycznego stanu rzeczy...