Topic: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Hejka! Chcę kupić sobie strój na rower ale nie wiem czy wybrać coś na krótki czy długi rękaw. Proszę o porady osoby które wiedzą coś na ten temat i mają doświadczenie w rowerach.

Re: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Rękawek oczywiście długi. Ja kupiłem swoją odzież kolarską w Cycling Passion i ciesze się że tak zdecydowałem bo jakość jest bardzo dobra a ceny konkurencyjne. Na rowerach już trochę jeżdzę, mój brat jest profesjonalistą i polecił mi ten sklep wiec można mi ufać tongue.

Re: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Poleciłeś bardzo fajny sklep ale ja długich rękawów nie preferuję. W krótszych bardziej czuję że uprawiam sport. Niech koleżanka poszuka sobie czegoś fajnego tutaj: http://www.cyclingpassion.pl/12-komplety-rowerowe-krotki-rekaw. Nie sądzę że długie są złe bo mam nawet taki komplet na gorszą pogodę ale jeśli mam wybierać to uważam że przyjemniej jeździ się w krótkich. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Chyba zdecydowałam. Koszulka Saxo Tinkoff od samego początku wpadła mi w oko bo ma bardzo fajny kolor a do tego wydaje mi się że mam taką budowę że dobrze będę w niej wyglądać. Jakie jest wasze zdanie?

Re: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Bardzo fajny kolorek, jeśli będziesz się w nim dobrze czuła i ci się podoba to nie ma co wymyślać i kombinować. Sam z chęcią bym sobie kupił taki bo jestem fanem rosyjskiej grupy. Poza tym to wydaje mi się że są szyte z tej nowoczesnej dzianiny która zapobiega namnażaniu się bakterii ale o tym musiałbym jeszcze poczytać bo to chyba nowość.

Re: Krótki czy długi rękaw, jaka koszulka lepsza na rower?

Chyba masz racje bo na stronce też tak napisano.