Topic: Audyt energetyczny

Dobry dobry! Jak się zapewne domyślacie przychodzę tu bo mam mały problem. Chcę się dowiedzieć, czy w moim przedsiębiorstwie da się w ogóle cokolwiek zrobić żeby rachunki były niższe od tych które mam do tej pory. Przedsiębiorstwo dość spore, to rachunki mamy gigantyczne, a podobno istnieją jakieś sposoby na to, żeby trochę zaoszczędzić. Tylko no właśnie jakieś. Chciałbym się dowiedzieć jakie konkretnie i móc zacząć oszczędzać nie tylko ze względu na finanse firmy, ale też środowiska. Jak to zrobić?

Re: Audyt energetyczny

Myślę, że tutaj sposobów na oszczędzanie energii jest całe mnóstwo, ale może być trudno samemu do tego dojść. Najlepiej chyba będzie, jak się zainteresujesz audytem energetyki dla firm, to wtedy przyjdzie do Ciebie specjalistyczna firma, powie Ci, ile energii obecnie jest u Ciebie zużywanej i jakie kroki można podjąć do tego, żeby to zmienić i zużywać tej energii o wiele. Takie t proste. A potem tylko wystarczy te wskazówki wdrożyć w życie i już będzie Ci o wiele łatwiej z tą kasą.

Re: Audyt energetyczny

No tak, wydaje się to całkiem logiczne. A wiesz może ile taki audyt może kosztować? I jakie firmy się tym w ogóle zajmują? Chciałbym znaleźć jakąś dobrą firmę, która się tym zajmuje porządnie i prawidłowo wszystko zrobi.

Re: Audyt energetyczny

Tak mi się wydaje, że ceny to mogą raczej być indywidualnie ustalane w zależności od wielu różnych czynników. Ale skontaktuj się z firmą ekoprodet.pl to tam się już u nich dowiesz wszystkiego

Re: Audyt energetyczny

A ta firma to dobra jest?

Re: Audyt energetyczny

No pewnie, że dobra! Oni właśnie robią takie audyty i ogólnie to się zajmują budową domów pasywnych i ekologicznych więc wiedzą co zrobić, żeby wszystko było ekologiczne i energooszczędne