Topic: Co zrobić żeby dostać dotacje z UE?

Witam, mój mąż niedawno został zwolniony z pracy, ale za namową kolegów nie poddał się i chciał założyć własny biznes. Namówili go żeby starał się o dofinansowanie z unii na uruchomienie działalności, ale dziś się załamał jak wrócił z urzędu, bo dostał taki nawał informacji że stwierdził że on już nic nie wie. Ale przecież ludzie pozyskują stamtad środki, wiec o co tu chodzi? Możecie nam pomoc i powiedzieć co zrobić, żeby dostać dotacje?

Re: Co zrobić żeby dostać dotacje z UE?

Nic dziwnego że Twój mąż nic nie zrozumiał z urzędniczego bełkotu. Ja wróciłem tak samo wygłupiony i znalazłem w interencie poradniki jak stworzyć dobry wniosek i jakoś się udało. Otrzymałem dofinansowanie. Może tez spróbujcie tej drogi.

Re: Co zrobić żeby dostać dotacje z UE?

Zamiast czytać te podręczniki które też w większości wygłupiają lepiej znaleźć specjalistów, którzy na co dzień zajmują się pozyskiwaniem dotacji dla firm ze środków unijnych. Nic nie zastąpi rozmowy z fachowcem który udzieli odpowiedzi na bieżąco na wszelkie wątpliwości. Ja tak zrobiła i nie żałuję.

Re: Co zrobić żeby dostać dotacje z UE?

A z jaką firmą współpracowałaś?

Re: Co zrobić żeby dostać dotacje z UE?

Ja wybrałam www.bizo.com.pl – też otrzymałam do nich namiar z polecenia od swoich znajomych i muszę przyznać że zarówno w moim jak i w ich przypadku spisali się na medal. Mają na prawde ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych i pomogą ci tak skonstruować biznes plan że zainteresuje on każdego, a od tego przecież zalezy czy dostaniesz siano czy nie.