Topic: Tanie kwiaty w stolicy

Dzień dobry. Wprowadziłem się niedawno do Warszawy i cały czas mnie zadziwiają wasze astronomiczne ceny wszystkiego. Staram się powoli szukać sprawdzonych patentów które umożliwią typowemu słoikowi przeżycie tutaj no i właśnie stanęła przede mną kolejna misja. Mianowicie spotykam się z koleżanką z mojego roku no i na którąś już z kolei randkę chcę w końcu przyjść z kwiatami. Wchodziłem do losowych kwiaciarni i wychodziłem po spojrzeniu na pierwszy lepszy bukiet. Do tego doliczają za dostawę. Ktoś zna coś taniego, a na wysokim poziomie?

Re: Tanie kwiaty w stolicy

Bez przesady, kwiaty chyba w całej Polsce mniej więcej tyle samo kosztują, co nie? Znaczy nie zauważyłam większej różnicy jak wcześniej mieszkałam w Krakowie. Dość często kupuję, więc jestem w miarę obeznana. To są normalne ceny…

Re: Tanie kwiaty w stolicy

Wiesz, jak jesteś z Krakowa, to może nie widać, ale jak on jest z małego miasta, ja też z resztą jestem, to na pewno widzi różnice. W Warszawie wszystko jest o kilka procent droższe niż gdziekolwiek indziej. Szczególnie widać różnice jak się jest ze wschodniej Polski. Kwiaty to jest drogi interes

Re: Tanie kwiaty w stolicy

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz niedrogą kwiaciarnię w Warszawie. Tej z której korzystam ci nie polecę raczej, bo jest nikłą szansa, że mieszkasz na takich kompletnych obrzeżach miasta jak ja, ale skoro mi się udało, to na pewno gdzieś blisko siebie coś ci się trafi.

Re: Tanie kwiaty w stolicy

Jak jest Ci potrzebna dostawa kwiatów Warszawa ma chyba tylko jedno rozwiązanie. Kurier musi być wliczony w cenę bukietu. Ja osobiście korzystałem z całkiem taniej kwiaciarni internetowej z Warszawy o nazwie Kwiatomat i szczerze polecam. W pierwszej chwili ceny wyglądają jak wszędzie, no ale trzeba policzyć, że już nie dopłacasz ani grosza za kuriera.

Re: Tanie kwiaty w stolicy

Tak ogólnie zamawiając przez neta jest dużo taniej. Wiadomo że jak się chce zaimponować dziewczynie to trzeba kupić niezły bukiet a nie byle różyczke. Jak już szukać oszczędności to najlepiej właśnie przez zamówienia online.