Topic: Sala konferencyjna.

Szef poprosił mnie, żebym urządził w firmie sale konferencyjną z prawdziwego zdarzenia. Właściwie to chodzi mi pomysł, żeby zrobić dwie sale, jedną na mniejsze spotrkania, a drugą na nieco większe. Tylko nie wiem, jakie stoły tam wstawić. Generalnie to co jakiś czas organizujemy spotkania na kilkanaście osób.

Re: Sala konferencyjna.

Do tej mniejszej salki to myślę, że nawet i kawowy stolik (zaoferowany tutaj) się sprawdzi. Spotkania w małym gronie to zwykle rozmowy twarzą w twarz, więc na pewno okaże się pomocne takie wyposażenie.

Re: Sala konferencyjna.

No możliwości jest sporo, więc chciałbym trafić z doborem smile

Re: Sala konferencyjna.

W takim przypadku to nawet niewielka ława (http://meble24sklep.pl/lawy-nowoczesne-300) może być dobrym pomysłem. Dla tej większej sali to oczywiscie już cos wiekszego musisz dac. No i koniecznie musisz mieć odpowiednia ilość krzeseł. Najlepiej z tego samego gatunku.

Re: Sala konferencyjna.

Do dużej sali to bezwzględnie duży stół i myślę, że najlepiej z funkcją rozkładania, wtedy możesz dowolnie zwiększać pojemność samej sali.

Re: Sala konferencyjna.

A powiem Ci tylko, że w Meble24 to fajny sklep i mają właśnie takie wyposażenie.

Re: Sala konferencyjna.

Zdecydowanie to dobry sklep. Wystarczy zajrzeć na tę stronę http://meble24sklep.pl/stoly-nowoczesne-258, żeby się o tym przekonać. Ja akurat kupowałem tam meble do domu, ale i do firmy dostaniesz. Ceny mają rewelacyjne, co w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia, żeby ktoś tak tanio oferował meble.