Topic: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

Witajcie, dobrzy ludzie, mam do was takie pytanie – czy polecicie mi jakiś dobry ośrodek rehabilitacyjny w okolicach Gdańska albo Kołobrzegu? Choć właściwie zależy mi na samym morzu, więc miejscowość jest nieważna. Ważne, że będzie blisko do Bałtyku. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

Cześć, wiesz co, jakbyś się wybierała na taki standardowy turnus rehabilitacyjny nad morze to przecież nie masz wpływu na miejsce, do którego cię wyślą, nie? To przecież wszystko ustala się bez twojego udziału, raczej nikt nie pyta delikwenta o kierunek wyjazdu, dostajesz namiary i tyle, jedziesz. smile

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

Cały problem w tym, że mnie nikt nei wysyła, bo ponoć nie ma wskazań czy limitów, po prostu sama chcę jechać, odłożyłam na to trochę pieniędzy i jak dorbze pójdzie to w najbliższym czasie wyrwę się na wakacje nad Bałtyk. Tylko potrzebne mi namiary na jakieś ładne, dobre miejsce.

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

No to jest rozsądne podejście do sprawy, przecież od państwa to się niczego doprosić nei można.. dobrze pani kombinuje, podziwiam. smile

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

Dziękuję, ale podziwiać to będzie można dopiero wtedy, gdy faktycznie uda mi się pojechać. wink

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

Ja znam świetny osrodek rehabilitacyjny, jak będziesz miała ochotę na okolice Gdańska, to warto właśnie tam pojechać, wspaniałe warunki no i morze blisko. Acha, ceny też bardzo dobre, jak na opłacany przez siebie wyjazd, to bardzo ważne, nie? Pozdrawiam!

Re: Polecacie jakieś ośrodki rehabilitacyjne nad morzem?

To napisz w wolnej chwili, co to za miejsce, ok.? Chętnie sobie sprawdzę, co i jak. smile