Topic: Gdzie znajdę taniego didżeja i wodzireja na wesela i imprezy firmowe?

Szukam w miarę niedrogiego didżeja i wodzireja na wesela i imprezy firmowe. Może znacie kogoś godnego polecenia. może byliście na weselu na którym by ł wodzirej i świetnie się bawiliście. dajcie mi znać.

Re: Gdzie znajdę taniego didżeja i wodzireja na wesela i imprezy firmowe?

To rożnie bywa, ale ceny wodzirejów weselnych nie są jakieś strasznie wysokie. W porównaniu oczywiście do innych wydatków weselnych. najlepiej weż takie dwa w jednym. To może być ekipa znajomych, albo po prostu dj, który jednocześnie jest wodzirejem. taki układ będzie najtańszy. Chociaż mojego doświadczenia to lepiej, żeby to jednak dwie osoby były. Jak weźmiesz duet to też ci drogo nie wyjdzie.

Didżeja na imprezy firmowe możesz zamówić tutaj http://www.djlight.pl/oferta/imprezy-firmowe-eventy/. Polecam gość ogarniał zabawę w naszej firmie i było fantastycznie. dawno się tak nie bawiłam. Było mnóstwo zabaw, ale takich całkiem fajnych bez żenujących i infantylnych sytuacji.

Jeżeli chodzi o tego typu imprezy to najlepsi są goście z Djlight. Nie wiem do końca jak oni to robią, ale każda impreza, którą prowadzą zapada w pamięci. Potrafią w  jednej zabawie połączyć wszystkie pokolenia i nikt przy tym nie czuje się zażenowany. A jeżeli chodzi o cenę to też nie mają jakiś wygórowanych stawek. W sumie to sa jedni z tańśzych.

Ok, super właśnie o coś takiego mi chodziło. Dziękuję bardzo :*