Topic: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

Hejka wszystkim. Mam takie krótkie pytanie. Będę teraz przez 2 tygodnie na szkoleniu właśnie w tym mieście i chciałabym udać się do kogoś n stylizację i strzyżenie. Czy możecie mi polecić jakiś dobry zakład?

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

Jeżeli szukasz w Poznaniu fryzjera damskiego to polecam ci zainteresować się firmą Diamante. Nie wiem tylko jak to będzie z wolnymi terminami bo tam dość dużo ludzi chodzi i jeżeli chcesz robić coś więcej z włosami to może być problem z terminem smile

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

Chodzę do tego zakładu razem z moją żoną i z tego co zawsze mówi to robią tam naprawdę fachowe stylizacje. Ja tam się na tym nie znam ale skoro żona tak mówi, a ma fioła na punkcie swojej fryzury, to musi coś w tym być smile

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

A gdzie znajduje się ten zakład? Bo jechać przez pół miasta to też mi się nie chce za bardzo tongue

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

Ten zakład jest na rynku, ale nie podam ci dokładnej ulicy bo już nie pamiętam. Jak wpiszesz sobie w google nazwę firmy to wyskoczy ci strona a tam masz już wszystkie potrzebne informacje.

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

Byłam tam wczoraj, czekałam na ten dzień 3 tygodnie bo tak były najszybciej jakieś wolne terminy. Powiem wam szczerze że już po samym wejściu tam czułam że to nie byle jaki zakład ale po tym co mi tam zrobili jestem aż zachwycona smile

Re: Dobry i sprawdzony stylista z Poznania?

No na rynku to by było super bo ja mieszkam teraz niedaleko dworca głównego. Na rynek mam przecież tyle co nic smile Dobra, świetnie że daliście mi namiary smile