Topic: Folia na witrynę salonu

Otwieram mały salon kosmetyczny na obrzeżach Warszawy. Szukamy firmy, która zajmuje się drukowaniem folii z grafiką, które można później nakleić na szybę w formie reklamy. Chcemy nie tylko folię, ale również potrzebny jest oczywiście montaż tego. To musi być dobra folia, którą łatwo da się myć i nie będzie się niszczyć czy odchodzić.

Re: Folia na witrynę salonu

Polecam zapoznać się z tymi informacjami http://www.folie.artfoll.pl/folie-reklamowe. Ta firma właśnie robi folie według grafik dostarczonych przez Klienta albo też mogą projekt dostosować do potrzeb druku na folii. Również jest montaż.

Re: Folia na witrynę salonu

Witam ja też mogę polecić przez firmę Artfoll przyciemnione szyby wstawili w moim gabinecie fryzjersko-kosmetycznym. Wybrałam folię z efektem refleksyjnym lustra weneckiego, więc od ulicy teraz nic nie widać, co się dzieje w salonie, a ze środka jest normalny widok. Bardzo dobrze się to sprawdziło. Chciałam uzyskać taki efekt przytulności, żeby nikt do środka nie zaglądał, jak klientki się strzygą itd, za to nie ogranicza to w ogóle widoku. Wyszło ok. I właśnie była to usługa z montażem.

Re: Folia na witrynę salonu

A jaka jest trwałość tego? No i czy to się nie odkleja i czy nie ma bąbli? Bo w jednym sklepie widziałam taką folię i właśnie jakość musiała zostać źle przyklejona, porobiły się nierówności itd., a potem zdrapanie tego i przyklejenie nowej wersji to też jest przecież koszt. Wolałabym nie ryzykować, że coś będzie nie tak.

Re: Folia na witrynę salonu

U mnie wszystko było ok, nie było widać żadnych nierówności. To wszystko zależy od rodzaju kleju, od tego jak długo schnie, no i kto to układa. Akurat w tej firmie, co pisałam jest też usługa montażu, więc ci to od razu nakleją. Jak pisałam, u mnie wygląda bardzo dobrze.

Re: Folia na witrynę salonu

Zgadza się, i to naprawdę wcale nie jest skomplikowane dobrze przykleić folię, to już musiało być naprawdę spartaczone, jeśli było widać bąble, wystarczy trochę wprawy to wszystko. Tak więc najlepiej wziąć montażystów z firmy i kłopot z głowy. Dodam, że robi się to bardzo szybko.