Topic: Kuchnia i fototapeta – czy to się nie kłóci? :D

Proszę tylko od razu o nie wylewanie na mnie wiadra pomyj tongue ale ja naprawdę nie znam się na temacie. Czy w kuchni dobrze sprawdzają się fototapety? W sensie chodzi mi o to czy wilgoć im nie zaszkodzi?

Re: Kuchnia i fototapeta – czy to się nie kłóci? :D

Bardziej bym się martwił o tłusszcze czy różnego rodzaju kwasy, niż o wilgoć wink

Re: Kuchnia i fototapeta – czy to się nie kłóci? :D

Ja sobie kupiłam coś takiego do kuchni właśnie http://www.fototapetka.eu/fototapeta-75-Uliczki.html i już wiele miesięcy korzystam, żadnych problemów. Jak obawiasz się o wytrzymałość to zawsze można spróbować zamówić sobie tapety winylowe, są dużo bardziej wytrzymałe choć ponoć czasem trudneij je oderwać.

Re: Kuchnia i fototapeta – czy to się nie kłóci? :D

Te z fototapetka.eu ogólnie są bardzo dobrej jakości, więc nie powinieneś mieć z nimi problemów w kuchni. Mnie ostatnio fototapeta most we mgle strasznie się podoba i zastanawiam się czy będzie do mojej kuchni pasować, wydaje się niby smutna, ale wygląda pięknie.

Re: Kuchnia i fototapeta – czy to się nie kłóci? :D

Jak kogoś to interesuje to ja korzystam z wytrzymałych płyt szklanych w kuchni, które sprawdzają się chyba najlepiej bo do samego wzoru nie może dostać się nic, grafika jest zamknięta w samym szkle.