Topic: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

Hej, mam takie pytanie jak w temacie. Jakie szkolenia należy wykonać pracownikom przed rozpoczęciem pracy? I jeżeli już to kto robi takie badania? Biznes prowadzę w Szczecinie. Proszę o rady smile

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

Nie jestem za bardzo w temacie ale z tego co wiem to np. szkolenie bhp, pewnie jakieś szkolenie typowo pod wykonywane obowiązki, do tego zagadnienia z ppoż. Jest tego trochę ale chyba najłatwiej będzie zapytać kogoś kto jest w tym temacie głębiej niż ja.

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

Na pewno musisz im zrobić kursy bhp Szczecin to miasto gdzie znajdziesz sporo specjalistów z tej dziedziny więc może zadzwoń do któregoś i zapytaj. Wysyłam ci w pw numer telefonu do gościa który nam robił takie szkolenia w pracy smile

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

No i na pewno pierwsza pomoc Szczecin to tak jak kolega wyżej wspomniał miasto wielu fachowców. Współpracujemy z jedną firmą już od dłuższego czasu i oni robią dla nas wszystkie te szkolenia łącznie z okresowymi. Namiary wysyłam w prywatnej, może uda ci się dowiedzieć wszystkiego.

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

Dzwoniłem już do tej firmy, bo nie wiem czy wiecie ale dostałem namiary na jedną i tą samą firmę. Faktycznie musi coś w tym być skoro tyle osób poleca ich usługi.

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

No to oświeć nas co udało ci się załatwić i dowiedzieć.

Re: Ogólne szkolenia przy rozpoczęciu pracy?

Znaczy dowiedziałem się co tak naprawdę jest potrzebne żeby żaden urząd nie przyszedł i się nie przyczepił xd A co do terminu to muszę dzwonić jutro bo zadzwoniłem o takiej trochę dziwnej porze i pan był już w domu.