Topic: Nowy serwer www

Witam. Chciałbym zakupić domenę i postawić dla siebie serwer www. Dotychczasowa firma z oferty której korzystałem niestety przestała wyzwiązywać się z warunków naszej współpracy i jestem zmuszony teraz wypróbować nowych opcji. Słyszałem, że na forach wiele rzeczy można się dowiedzieć, więc uznałem, że napiszę tutaj i może ktoś mi coś tutaj doradzi? Gdzie szukać, do kogo się zgłosić itp. proszę o pomoc.

Re: Nowy serwer www

Dobra cena domen to chleb powszedni na stronie hekko.pl wink tam bez problemu możesz spokojnie wykupić wiele usług, które oferują. To bardzo fajna strona i oferuje sporo różnych promocji itp. więc skontaktuj się z nimi, jak chcesz więcej ich usług.

Re: Nowy serwer www

Ja też polecam serwery www hekko działam na nich już od dłuższego czasu i nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów. Jak chcesz to wejdź sobie np.: tutaj: https://www.hekko.pl/promocje.html, pod tym linkiem znajdziesz ich promocyjną ofertę. Myślę, że bardzo się opłaca do nich napisać, bo serio, miałem serwer w innej, naprawdę dużej firmie która się tym zajmuje i ciągle były problemy, lagi, opóźnienia, utrata danych itp. a tutaj w ogóle nie ma z nimi najmniejszych problemów.

Re: Nowy serwer www

Ja też potwierdzę od siebie, że https://www.hekko.pl/ to bardzo fajne miejsce na postawienie serweru. Można tam również dokonać paru innych, fajnych usług z zakresu hostingu itp.