Topic: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Witam, szukam jakiegoś przytulnego kampingu nad Bałtykiem. Czy ktoś był już może pod namiotem i może mi polecić coś konkretnego. Zależy mi na dobrze wyposażonym zapleczu sanitarnym i innych dogodnościach. Koszty oczywiście te mają znaczenie ale nie aż takie. No i nie chcę mieć nigdzie obok dyskoteki. Nie chcę by pijani ludzie potykalisię w nocy o mój namiot. Albo po mnie deptali.

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Najlepiej będzie ci U Benia. To jest kempin z klasą taki sam jak na zachodzie. Nprawdę trzyma poziom. Wszystko czyściutkie. Zaplecze sanitarne i aneks kuchenny dokładnie wyposażne. Jest też miejsce gdzie można sobie posiedzieć i napić się piwa. Bardzo przyjemne miejsce.

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Zgadzam się to jest jeden z lepszych campingów w Ustroniu Morskim. Bardzo wysoka kultura obsługi. Pomogą ci znaleźć odpowiednie miejsce pod namiot i pokaża gdzie jest zaplecze sanitarno gastronomiczne.

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Uwielbiam tego typu pola namiotowe. Z jednej strony pełna cywilizacja, darmowe wifi i te sprawy.  Z drugiej  jednak spanie w namiocie ma coś z przygody. Zawsze może być burza albo wichura i wszyscy potem mają co opowiadać.

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Możecie mi podac jakiś numer kontaktowy na ten camping?

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Jasne, ubenia.pl. Prawdziwy camping z klasą. Jeżeli zależy ci na poziomie, to na pewno nie będziesz żałować.

Re: Jakie kampingi nad morzem polecacie?

Dzięki wielkie, o cos takiego właśnie mi chodziło.