Topic: Dobry kolagen

Hej! Chcę sobie kupić dobry kolagen do swojego ciała. Nie wiem jednak na jaki się zdecydować. Sporo jest różnych preparatów na rynku i jednak pogubiłam się trochę w tym. Możecie polecić jakiś sklep i najlepiej jaki kosmetyk jest dla Was najlepszy z tego zakresu? Liczę na Was wink bo bez Was to chyba się w końcu na nic nie zdecyduje.. także poleccię jakiś dobry kosmetyk kolagenowy wink

Re: Dobry kolagen

To jest bardzo prosty wybór wink postaw na kolagen naturalny, który ma znakomite opinie i jest uznawany, za najskuteczniejszy środek, który ma w składzie kolagen: http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny wink pod tym linkiem możesz sobie zamówić taki, poczytać dokładnie jeszcze opisy, na co taki kolagen jest wskazany itp. myślę, że to Cię ostatecznie utwierdzi w tym, że faktycznie warto zainwestować w ten właśnie kolagen wink

Re: Dobry kolagen

Ja jednak wolę kolagen w kapsułkach wink dużo lepiej mi się taki dawkuje, nie lubię nawilżać kremami i wolę zjęść odpowiednią ilość tablek i być pewną, że uzupełniłam dawkę kolagenu o tyle ile to było konieczne. Ale wiadomo, że każdy ma inne preferencje wink

Re: Dobry kolagen

Ja bym była za tym, żeby połączyć smarowanie kremem z jedzeniem tabletek kolagenowych. To da najlepsze efekty i stworzy najskuteczniejsze połączenie. Nie mówimy tu o dużych kosztach w końcu, a kolagen naprawdę bardzo działa.