Topic: Dobre łóżko

Witam wszystkich. Chciałbym sobie zamówić dobre łóżko metalowe, takie na którym będę miał pewność, że się będę dobrze wysypiał. Możecie mi polecić firmę, gdzie mógłbym sobie zamówić takie dobre łózko? Najlepiej żeby mieli łóżko w jakieś niskiej cenie.. z góry dziękuę i pozdrawiam serdecznie. Doradźcie coś, bo sam nie mogę się kompletnie na nic zdecydować..

Re: Dobre łóżko

Ja zamawiałam sobie łóżko ze stronki manufaktura.as wink polecam – wejdź sobie tam i sam przejrzyj ich ofertę. Może akurat coś Cię zainteresuje. Ja od siebie dodam, że m.in. podoba mi się na ich stronie internetowej to, że są tacy profesjonalni, mają doskonały asortyment i bardzo szybko reagują na zamówienia wink

Re: Dobre łóżko

Ja akurat od nich zamawiałam sobie łóżko metalowe i przyznam szczerze, że bardzo podoba mi się ich oferta wink jeszcze dodatkowo, mają tam sporo wieszaków, które również można z powodzeniem powiesić sobie w mieszkanku wink bardzo fajny sklep wink

Re: Dobre łóżko

Ja również bardzo mocno mogę pochwalić ich sklep wink mam od nich wieszak do przedpokoju i bardzo fajnie komponuje się z resztą mebli wink ogólnie sklep mega na plus, nie ma się nad czym zastanawiać i warto od nich zamawiać łóżko.. czy też wieszaki wink

Re: Dobre łóżko

Dobrze jest tak wejść sobie na forum i trafić na taką fajną ofertę.. taki sklep, czy firma która specjalizuję się w wyrobach metalowych to jednak skarb. Bo coraz mniej takich firm na rynku..