Topic: Kwestia zdrowia

Hej, posiadam dla Was pewną sprawę. Uprawiam bardzo wykańczający tryb życia, ostatnio uznałam, że muszę trochę zwolnić. Muszę tak samo zrobić coś dla mojego samopoczucia. Pragnę więc sprawdzonego salonu piękności. Badałam już w Sieci pod sloganami: Poznań Piątkowo i botoks jak również mezoterapia igłowa w Poznaniu Podolanach. A czy Wy posiadacie swoje ulubione salony urody w Wielkopolsce? 

2 (edited by Szamanka 2014-06-20 14:08:28)

Re: Kwestia zdrowia

Każdy posiada różne potrzeby w salonach z zabiegami kosmetycznymi. Jedni uczęszczają na masaże kamieniami, inni zaś depilacje itp. Długo by tego mówić. Ja aczkolwiek chodzę do salonu w konkretnych sprawach. Kilka tygodni temu miałam przykrą sytuację z jednym salonem kosmetycznym w Poznaniu. Otóż to pewnego razu przyszłam do niego na depilację bikini. Niestety pani, która się tym zajmowała nie miała żadnego doświadczenia. Skrzywdziła mnie. Od tamtej chwili nie chodzę tam. Musiałam koniecznie znaleźć inny salon kosmetyczny. Tak więc wpisałam w Bing sprecyzowane zdania pedicure poznań, endermologia poznań piątkowo, dietetycy poznań i znalazłam ciekawą propozycję na http://www.maragastrefaspa.com.pl/kosmetyka-podstawowa/oczyszczenie-twarzy Pojutrze jadę tam na zabiegi. Wierzę, że tym razem wszystko będzie w porządku i zostanę odpowiednio obsłużona.

No jeszcze tego mi było mało, abym został zmuszony aby na tym forum czytać na temat gabinetów spa. Komu to tutaj niezbędne? O ile ktoś zapragnie znaleźć witryny poświęcone tej tematyce to musi wpisać w Google odpowiednią frazę, na przykład: odchudzanie poznań i natrafi na olbrzymią ilość danych. Nie widzę sensu, żeby w dodatku rozpoczynać o tym dyskusję pod tym adresem. To nie moja bajka, spadam stąd. 

Ależ nuda! Ostatnimi czasy nic się tu ciekawego nie dzieje. Sądziłam, że po tak długim dniu trochę rozerwę się, ale jednak był błąd. Każdy chodzi na zabiegi kosmetyczne jakich potrzebuje. Doszły mnie słuchy, że mój kolega mówił, że jego żona jak chciała usunąć sobie zmarszczki to wystukała w przeglądarkę usuwanie zmarszczek poznań, ale nie interesujący temat. Tak więc idę na inne forum online. 

Bardzo często wpadam na forum i zawsze jestem zachwycony z podejmowanych tu rozmów. Jednak niestety w tym mało mogę powiedzieć, ponieważ nie orientuję się w salonach piękności w Poznaniu. Chociaż powiem szczerze, że coraz częściej myślę nad umówieniem się tam, ponieważ mam problemy z cerą. Nawet w weekend dostałem na chodniku kolorową ulotkę zatytułowaną dermatologia poznań, na której oferują różne zabiegi kosmetyczne. Odrobinę czytałem na ten temat w sieci. Chyba tak uczynię, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.